-A A +A

29/02/2020 TARİHİNDE YAPILAN GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ YAZILI SINAV SONUÇLARI VE İTİRAZ USULLERİ HAKKINDA DUYURU

Wednesday, 18 March, 2020

29/02/2020 TARİHİNDE YAPILAN GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ YAZILI SINAV SONUÇLARI VE İTİRAZ USULLERİ 

29/02/2020 tarihinde yapılan görevde yükselme ve unvan değişikliği yazılı sınav sonuçları aşağıda yayımlanmıştır.

Adaylar, sınav sonuçlarına ilişkin itirazlarını, sonuçların yayımlanmasını takip eden 5 (beş) iş günü içerisinde (19 - 25 Mart 2020) https://odeme.gazi.edu.tr adresinden T.C. Kimlik Numarası girerek 20 TL sınav sonuçlarına ilişkin itiraz ücretini banka/kredi kartı ile ödedikten sonra (Havale, EFT veya diğer yollarla yapılan ödemeler işleme alınmayacaktır.), https://basvuru.gazi.edu.tr/itiraz adresinden  T.C. Kimlik Numarası ve parola girerek. “İşlemler>İtiraz” menüleri altında sınav sonuçlarına ilişkin itiraz formunu doldurup “Gönder” butonunu tıklayarak elektronik ortamda yapacaktır.

İlgili alanları eksik olan formlar ile ne talep edildiği açıkça belirtilmeyen formlar işleme alınmayacaktır. Aday İşlemleri Sisteminde yukarıdaki adımları gerçekleştirerek kayıt oluştururken adayın kullandığı bilgisayar sisteminden ya da Gazi Üniversitesi’nin bilişim altyapısından kaynaklanabilecek herhangi bir sorunun zamanında giderilebilmesi açısından yukarıda bahsedilen tüm işlemlerin son güne bırakılmaması adayın yararına olacaktır. Gazi Üniversitesi veya Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’ne faks, e-posta ve/veya diğer biçimlerde ulaştırılan form veya itirazlar işleme alınmayacaktır.

Sınava katılan personele ilanen duyurulur.

 

Yazılı Sınav Sonuçları